O NAS

Cześć, nazywamy się Chérubin!

Projektujemy i szyjemy ubranka dla dzieci z myślą o ich dobru oraz Planecie. Od dłuższego czasu pasjonujemy i zajmujemy się projektowaniem odzieży, dlatego przekuwamy zdobyte doświadczenie oraz wartości na nasze produkty. 

„Consciousness is in our roots” ('Świadomość wypływa z naszych korzeni’), ta dewiza kształtuje nasze życie i decyzje od dziecka. Jesteśmy firmą rodzinną. Zostaliśmy wychowani w duchu odpowiedzialności za otaczający świat, w którym żyjemy. Chcemy zadbać o przyszłość naszych dzieci oraz planety.

Przekazane nam wartości, ukształtowały nas na pełni świadomych ludzi, a teraz my przekazujemy to następnemu pokoleniu. Marzy nam się szczęśliwy świat, o który wszyscy dbamy. 

Pragnęliśmy podzielić się naszym doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji ubranek dla dzieci z ideą dbania o środowisko naturalne. Właśnie tak narodził się pomysł Chérubin. Połączyliśmy prostą formę z ważnym dla nas przekazem. Inspirując się naturą zaprojektowaliśmy ubranka, w które chętnie ubieramy nasze własne dzieci. Wspieramy lokalne firmy, więc zarówno proces projektowania, produkcji tkaniny oraz szycia odbywa się w Polsce. 

Nasza kolekcja uszyta jest z 100% bawełny. Bazuje na naturalnych kolorach. Ozdobiona jest nadrukami, przedstawiającymi zagrożone zwierzęta - misie polarne, orangutany i goryle. Procent z dochodu w unikatowe wzory przekazujemy na rzecz Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody, specjalizującej się w ochronie wymierających gatunków.

Wybrane produkty mogą pochwalić się certyfikacją GOTS. Poświadcza ona, że bawełna użyta do produkcji pochodzi z upraw ekologicznych. Ich wpływ na środowisko jest ograniczony do minimum. Adnotację o posiadaniu certyfikatu na tkaninę można odnaleźć w opisie danego ubranka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz tam produkty, przy których tworzeniu zadbaliśmy o najmniejszy detal, aby nasze ubranka dostosować do potrzeb delikatnej skóry dziecka.

Polski